Filip Messiereur

Z AlejWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Filip Messierour je profesor v našem holubníku staronový. Proč? Protože dříve k nám docházel jako student, ale dnes u nás pracuje jako učitel Výtvarné výchovy. Sídlí v kabinetu xxx stejně jako ostatní výtvarkáři. Přišel k nám teprve tento školní rok (2019/20)

Jméno[editovat]

Jak jste si nejspíš všimli profesorovo jméno není jedno z nejjednodušších, tudíž se ho většina studentů nesnaží napsat ani vyslovit. S pravopisně a výslovností mají problém dokonce i profesoři. V budoucnu ale jistě dojde k vysvětlení stejně jako u paní profesorky Cianci.

Styl výuky[editovat]

Výtvarku bere jako relativně pohodový předmět a proto nedává příliš složité úkoly. Jestli jste v malování či kreslení dobří či špatní je mu v celku jedno na vaše díla se sice podívá ale komentovat je nijak moc nebude. Špatnou zprávou ale je že pokud jste celou Výtvarku trávili na mobilu či spaním dnes již tuto zábavu provozovat nebudete, nýbrž pan profesor většinu hodiny tráví za katedrou pozorujíce každého studenta (narozdíl od jiných výtvarkářů, kteří celou hodinu tráví v kabinetu).

Minulost[editovat]

Jak bylo již řečeno pan profesor chodil do naší školy a proto se dost často ptá na otázky typu: „Znáte...” nebo „Je tu pořád...” a tak dále. Občas se proto stává že si s vámi nějakou tu chvilku o hodině povídá jako se svými kamarády či spolužáky o profesorech a o našem ústavu vůbec.

Výroky[editovat]