Diskuse:Hlavní strana

Z AlejWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zde, doufáme, vznikne diskuse o budoucím rozvoji AlejWiki.

Přidávání obrázků[editovat]

Dobrý den, zjistil jsem, že obrázky nejspíš nejdou přidávat stejným způsobem jako na minulé Alejwiki. Mohl bych se tedy zeptat zda jdou vůbec přidávat a případně jak?

Odpověď od ADMINA: Dobrý večer, přidáváním obrázků jsem se ještě nezabýval, ale věnuji tomu nějaké dny a snad bude zprovozněno! Díky za příspěvek do diskuse, Admin.

Kategorie na AlejWiki[editovat]

Pokud existují hlavní admini, žádám je, aby v levé liště pod logem AlejWiki doplňovali některé kategorie (učebny, ...). Děkuji.

Ano, prosím! Učebny, jídelna a bufet, cokoli dalšího, co se tu časem objeví... Bylo by vtipné mít kategorii Peklo čistě pro jeden velice nepopulární kabinet.

Odpověď od admina: Dobrý večer (nebo ráno, jak chcete), upřímně, neumím zakládat kategorie. Zkusím se to ale nějak rychle naučit nebo sehnat někoho, kdo je míň mimo, protože by se to fakt hodilo. Každopádně díky za návrh!

Článek týdne[editovat]

Chtěl jsem jenom říct, prosím nemažte sekci článek týdne, ale můžete jí upravit tak, aby byla pravopisně správně nebo k ní přidat nějákou další věc. Nechci aby tohle byla válka - bude/nebude to tam. Zde pište návrhy na článek týdne.