Diskuse:Hlavní strana

Z AlejWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zde, doufáme, vznikne diskuse o budoucím rozvoji AlejWiki.

Přidávání obrázků[editovat]

Dobrý den, zjistil jsem, že obrázky nejspíš nejdou přidávat stejným způsobem jako na minulé Alejwiki. Mohl bych se tedy zeptat zda jdou vůbec přidávat a případně jak?

Odpověď od ADMINA: Dobrý večer, přidáváním obrázků jsem se ještě nezabýval, ale věnuji tomu nějaké dny a snad bude zprovozněno! Díky za příspěvek do diskuse, Admin.

Kategorie na AlejWiki[editovat]

Pokud existují hlavní admini, žádám je, aby v levé liště pod logem AlejWiki doplňovali některé kategorie (učebny, ...). Děkuji.

Ano, prosím! Učebny, jídelna a bufet, cokoli dalšího, co se tu časem objeví... Bylo by vtipné mít kategorii Peklo čistě pro jeden velice nepopulární kabinet.

Odpověď od admina: Dobrý večer (nebo ráno, jak chcete), upřímně, neumím zakládat kategorie. Zkusím se to ale nějak rychle naučit nebo sehnat někoho, kdo je míň mimo, protože by se to fakt hodilo. Každopádně díky za návrh!

Článek týdne[editovat]

Chtěl jsem jenom říct, prosím nemažte sekci článek týdne, ale můžete jí upravit tak, aby byla pravopisně správně nebo k ní přidat nějákou další věc. Nechci aby tohle byla válka - bude/nebude to tam. Zde pište návrhy na článek týdne.

Odkud to natahat...[editovat]

Zdravím,

jsem jistý student ajťáctví z Gymnázia Arabská ze stejných let, jak Alejáci. Ale vztah k Aleji mám jednoduchý - četl jsem webcomix. Navíc bylo takových komixů několik - ČVUT, Korektor... Ba co hůř, pamatuji si, že jsem na wiki posílal právě šílenost o našem ústavu (ač počítám, že to dostalo delete za nerega přímo z Arabské). Když jsem se po létech dozvěděl, že Wiki padla, tak jsem si vzpomněl na některé články. Ale netřeba zoufat, co Internet schvátí, to už se jen obtížně ztrácí. Proto dodávám, že existují stroje s historií, kde lze obsah poměrně rychle dotahat:

http://web.archive.org/web/20080424084948/http://www.alejaci.cz/ http://web.archive.org/web/20090607021214/http://alejaci.cz/wiki/Hlavní_strana

Nahoře je pak možnost přeskákat na starší verze článků. Ve výborném stavu jsou verze z roku 2007. Snad ty linky pomůžou a nebude třeba válčit do poslední mikrotužky. Nebo se zase objeví článek o Dostavníku, autobusu linky 191, který zásoboval Holubník studenty.

Kauza Studentka[editovat]

Rád bych přesměroval pozornost návštěvníků Alejwiki k diskusi vedenou pod článkem Studentka. Před nějakou dobou naprosto utichl zájem adminteamu s tím cokoliv dělat a teď se mi zdá, že by bylo od věci na to upozornit. Je tu vůbec ještě nějaký admin aktivní? Pokud ano, ocenil bych, kdyby se na to mrknul.

JMP 31. 8. 2021, 15:41 (CEST)