Diskuse:Hlavní strana

Z AlejWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zde, doufáme, vznikne diskuse o budoucím rozvoji AlejWiki.

Kategorie[editovat]

Hezký den, máte v plánu přidávat více kategorií? Neboť to zde docela chybí...

Mobilní verze[editovat]

Dobrý den, chystá se někdy přidání mobilní verze jako na minulé Alejwiki?

Odpověď od ADMIN: Ano, chystá. Podpora daného pluginu vypršela, tím pádem nezbývá nic jiného, než hledat. Mobilní verzi proto očekávejme, nejspíše, za 2 až 3 týdny.


Přidávání obrázků[editovat]

Dobrý den, zjistil jsem, že obrázky nejspíš nejdou přidávat stejným způsobem jako na minulé Alejwiki. Mohl bych se tedy zeptat zda jdou vůbec přidávat a případně jak?

Odpověď od ADMINA: Dobrý večer, přidáváním obrázků jsem se ještě nezabýval, ale věnuji tomu nějaké dny a snad bude zprovozněno! Díky za příspěvek do diskuse, Admin.

Učitelé nebo profesoři[editovat]

Mají všichni pedagogové na našem ústavu profesorský titul? Mloxard (diskuse) 30. 10. 2019, 20:45 (CET)

Proč by student měl dostat poznámku za to že oslovuje vyučujícího správným oslovením... Mloxard (diskuse) 30. 10. 2019, 20:46 (CET)

Odpověď od ADMIN: Samozřejmě, že pedagogové na naší škole nemají titul profesora. Profesorský titul je udělovám prezidentem republiky a je používán pouze na vysokých školách. Oslovovat učitele na gymnáziích a středních školách pane profesore nebo paní profesorko je čistě věc etikety a zvyku. Nemyslím si, že je správné za oslovení „pane/paní učitelko“ dostat poznámku, ale přeci jenom studujeme na elitním gymnáziu, takže by se špetka dobrého vychování a úcty hodit mohla.

Kategorie na AlejWiki[editovat]

Pokud existují hlavní admini, žádám je, aby v levé liště pod logem AlejWiki doplňovali některé kategorie (učebny, ...). Děkuji.

Ano, prosím! Učebny, jídelna a bufet, cokoli dalšího, co se tu časem objeví... Bylo by vtipné mít kategorii Peklo čistě pro jeden velice nepopulární kabinet.

Odpověď od admina: Dobrý večer (nebo ráno, jak chcete), upřímně, neumím zakládat kategorie. Zkusím se to ale nějak rychle naučit nebo sehnat někoho, kdo je míň mimo, protože by se to fakt hodilo. Každopádně díky za návrh!