Diskuse:Hlavní strana

Z AlejWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zde, doufáme, vznikne diskuse o budoucím rozvoji AlejWiki.

Mobilní verze[editovat]

Dobrý den, chystá se někdy přidání mobilní verze jako na minulé Alejwiki?

Odpověď od ADMIN: Ano, chystá. Podpora daného pluginu vypršela, tím pádem nezbývá nic jiného, než hledat. Mobilní verzi proto očekávejme, nejspíše, za 2 až 3 týdny.


Přidávání obrázků[editovat]

Dobrý den, zjistil jsem, že obrázky nejspíš nejdou přidávat stejným způsobem jako na minulé Alejwiki. Mohl bych se tedy zeptat zda jdou vůbec přidávat a případně jak?

Odpověď od ADMINA: Dobrý večer, přidáváním obrázků jsem se ještě nezabýval, ale věnuji tomu nějaké dny a snad bude zprovozněno! Díky za příspěvek do diskuse, Admin.

Učitelé nebo profesoři[editovat]

Mají všichni pedagogové na našem ústavu profesorský titul? Mloxard (diskuse) 30. 10. 2019, 20:45 (CET)

Proč by student měl dostat poznámku za to že oslovuje vyučujícího správným oslovením... Mloxard (diskuse) 30. 10. 2019, 20:46 (CET)

Odpověď od ADMIN: Samozřejmě, že pedagogové na naší škole nemají titul profesora. Profesorský titul je udělovám prezidentem republiky a je používán pouze na vysokých školách. Oslovovat učitele na gymnáziích a středních školách pane profesore nebo paní profesorko je čistě věc etikety a zvyku. Nemyslím si, že je správné za oslovení „pane/paní učitelko“ dostat poznámku, ale přeci jenom studujeme na elitním gymnáziu, takže by se špetka dobrého vychování a úcty hodit mohla.

Kategorie na AlejWiki[editovat]

Pokud existují hlavní admini, žádám je, aby v levé liště pod logem AlejWiki doplňovali některé kategorie (učebny, ...). Děkuji.