David Reynolds

Z AlejWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

David Reynolds je rodilým mluvčím angličtiny. Sídlí v kabinetu 103. Žádné množství evidence (včetně prezentace a eseje) o nezdravosti čaje s mlékem jej nezastaví od jeho každodenního pití.

Styl výuky[editovat]

Je proslulý svojí dobrou povahou a nekonečným množství papírů, které rozdává studentům každou hodinu. Je jedním z mála profesorů, kteří vás látku opravdu naučí a ještě k tomu vás to bude bavit. Výuka je zábavná, pan profesor má dobrý smysl pro humor a rád se přidá k vtipkování, pokud je slušné. Pokud něco nepochopíte, nebojte se zeptat - s otázkami nikdy nemá problém.

S panem profesorem si občas napíšete esej nebo "research" - tedy ne přímo s ním, ale sami hezky doma s čajem v ruce (to je povinnost). Poctivě je čtě a dostanete od něj vždy velmi pozitivně psanou kritiku. Držte se však zadání a respektujte řečená/psaná pravidla.

Důkazem, že tento profesor má skvělý smysl pro humor, je například i jeho reakční komentář k příspěvku, kde studenti vymýšleli různé tzv. puns pro narozeniny královny Alžběty II. Komentář konkrétně zní: "Her Majesty has asked me to pass on her Gra-TEA-tude for your magnificent birthday puns. She also said, "TEA-he-he"."

Výroky[editovat]

  • "Oh, that's a good piece of chalk! It's satisfying."